Dalyan da villada tatil

2016-03-05 12:47:00
Dalyan bir villa satın alsam ne Kazanırım ?


Genel piyasa çok durgun olmasına rağmen her sene yerli ve yabancı turistin çok rağbet göstermesi  Dalyan turizmini ayakta durmasına çevre koruma ve doğal güzelikleri hala bozulmamış olmasıdır.  Dalyan  her zaman bir köşesi sakin ve mağrur kaçıp saklanmanızı bekler. Eylül ayı yerli ve yabancı turistler için bulunmaz hint kumaşı adeta, tüm oteller, apart lar ve villalar aylar öncesinden kiralanmış veya rezervasyon yapılmış durumda villa kiralamak pek mümkün değil belki son dakika değişiklikleri takip edip bir şeyler yakalanabilir.
Dalyan da villa sahiplerinin en çok sevdiği aylardan biri Eylül ayı tatil amaçlı aldığı villasını kiraya verip üstüne para kazanıyorsun bence harika bir fikir hem büyük şehirlerde bir daire fiyatına burada bahçeli villa almak mümkün.

Yaz sezonunda kendiniz için bir tatil zamanı planlayıp geriye kalan zamanda villa kiralama hizmetleri veren emlak ofislerinden yardım alabilirsiniz.Villa satın almanın size hem kısa hem uzun vadede büyük getirileri olacaktır, Dalyan da gayet makul 250.000 den başlayan fiyatlarla villa satışları mevcut evet doğru duydunuz  sezona göre değişse de haftalık villa kiralama fiyatları 3.000 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

İlk bakışta pahalı gibi görünen villa kiralama 5 yıldızlı otellerle kıyaslanınca devede kulak, herhangi bir 5 yıldızlı otel veya tatil köyünde kişi başı günlük konaklama 800 TL civarındayken iki kişi haftalık maliyet 10.000 TL civarında tabi bu yüksek sezon ve tam pansiyon fiyatları, aynı şekilde bir  villa kiralama maliyeti düşünürsek 3+1 müstakil havuzlu bir villa da ortalama 6 kişi her ögün biftek yeseler ve mangal partileri yapsalar bile 4 te 1 maliyetle karlı çıkacaklardır buda Dalyan da bir villa sahibi olmanın avantajlarından.


Dalyan 3 aylık sezon boyunca kiralama konusunda çok yoğun ve aşırı ilgi gören ve aynı zamanda büyük otel ve tatil köylerinin sayısının çok az olduğu bir bölge, burada daire, apart ve villa kiralama yoğun ilgi gören ve çok karlı bir yatırım aracı. Satın alacağınız daire, villa veya gayrimenkuller hem değer kazanıyor hemde sürekli bir kazanç sağlıyor aynı zamanda bir yazlığa sahip oluyorsunuz dediğim ğibi büyük şehirlerde bir daire satın almaktan çok daha ucuza bir villa alıp her yönden karlı çıkma şansınız var  son karar sizin     EFSANE TATİL             PİKAN EFSANE EMLAK    http://www.mertbilgic.com.tr

41
0
0
Yorum Yaz